ROBYN
From
€15.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €15.42 |
|---|---|
| Net total: | €15.42 |
| Gross total: | €18.35 |
Product number:
A36-S02109-MG-XL
Inventory:
Product information "ROBYN"
SOL'S ROBYN, unisex jacket with padded lining, 100% polyester - pvc coating, lining <(>&<)> padding : 100% polyester oxford 300d, zip opening with double slider and placket with self-gripping straps and hidden press studs, hood inside collar, fleece-lined inside collar, 2 outside zip pockets with flaps, 1 inside pocket, cuff fasteners. About sizes matching, please refer to the size chart in the product documentation section.
| Colour: | Metal Grey |
|---|---|
| Size: | XL |
| Brand: | SOL'S |
| Country of Origin: | BD |
| Customs Tariff Number: | 6201 4090 |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 49 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.45 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 49 cm |
| Weight: | 1000g |
Login