ROBIN - Bamboo tablet/smartphone stand
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO6603-40
Inventory:
Product information "ROBIN - Bamboo tablet/smartphone stand"
Bamboo tablet or smartphone stand. This natural phone stand can hold either smartphones or tablets in place. Ideal if you want to watch a movie or read something without having to hold the device. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4420 9099 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 41 x 37 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.86 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 37 x 20 cm |
| Width: | 76mm |
Login