RHODOS - Sunglasses with bamboo arms
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO6492-03
Inventory:
Product information "RHODOS - Sunglasses with bamboo arms"
Sunglasses with black coated bamboo arms and all over mirrored lens. UV400 protection. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 150mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 79 x 24 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.46 |
| Outer carton dimensions: | 79 x 24 x 37 cm |
| Width: | 45mm |
Login