RAFIA - Natural straw beach mat
From
€1.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.70 |
|---|---|
| Net total: | €1.70 |
| Gross total: | €2.02 |
Product number:
A36-MO2833-12
Inventory:
Product information "RAFIA - Natural straw beach mat"
Natural straw roll up beach mat with polyester carry strap.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4601 2910 |
| Length: | 1800mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 62 x 30 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4 |
| Outer carton dimensions: | 62 x 30 x 20 cm |
| Width: | 600mm |
Login