PONGO - Short drink glass 300ml
From
€1.07
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.07 |
|---|---|
| Net total: | €1.07 |
| Gross total: | €1.27 |
Product number:
A36-MO6460-22
Inventory:
Product information "PONGO - Short drink glass 300ml"
Re-usable short drink glass. Capacity: 300ml.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 90mm |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 44 x 19 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.98 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 19 x 42 cm |
| Width: | 81mm |
Login