POLO RPET - Beanie in RPET with cuff
From
€1.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.46 |
|---|---|
| Net total: | €1.46 |
| Gross total: | €1.74 |
Product number:
A36-MO9965-33
Inventory:
Product information "POLO RPET - Beanie in RPET with cuff"
Unisex knitted Beanie hat in soft stretchable RPET polyester with rolled up cuff.
| Colour: | White/Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0090 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 58 x 51 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 240 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 19.74 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 51 x 40 cm |
| Width: | 200mm |
Login