PLIERKORK - Multi tool pocket knife cork
From
€1.04
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.04 |
|---|---|
| Net total: | €1.04 |
| Gross total: | €1.24 |
Product number:
A36-MO6958-13
Inventory:
Product information "PLIERKORK - Multi tool pocket knife cork"
Stainless steel multi-function pocket knife with a cork cover and PU handle cord. 9 functions. It includes: Pliers, 2 openers, screwdriver with Philips bits, saw blades, knife, file and screwdriver with flat bit. Cork is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8211 9300 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 69mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 26 x 18 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 26 x 18 x 22 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 35mm |
Login