PIN - Pin button
From
€0.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.10 |
|---|---|
| Net total: | €0.10 |
| Gross total: | €0.12 |
Product number:
A36-MO9330-16
Inventory:
Product information "PIN - Pin button"
Pin button with paper inlay. Ø5,8 CM. Minimum order quantity 25 pieces. For unprinted orders the item comes unassembled.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7117 1900 |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 43 x 36 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.65 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 36 x 31 cm |
| Width: | 60mm |
Login