PIN KEY - Small pin button key ring
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO9332-06
Inventory:
Product information "PIN KEY - Small pin button key ring"
Key ring pin button with paper inlay. Ø4,4 CM. Minimum order quantity 25 pieces. For unprinted orders the item comes unassembled.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 39 x 28 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 28 x 36 cm |
| Width: | 44mm |
Login