PICCADILLY - Set of recycled glass drink
From
€10.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.66 |
|---|---|
| Net total: | €10.66 |
| Gross total: | €12.69 |
Product number:
A36-MO6656-22
Inventory:
Product information "PICCADILLY - Set of recycled glass drink"
Recycled glass drink set. Including: Carafe (1L) with cork lid and 4 glasses (420 ml). Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 280mm |
| Material: | Recycled Glass |
| OuterCartonDimension: | 52 x 31 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 5 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 31 x 33 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 90mm |
Login