PICCA - Recycled glass carafe 1L
From
€3.04
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.04 |
|---|---|
| Net total: | €3.04 |
| Gross total: | €3.62 |
Product number:
A36-MO6655-22
Inventory:
Product information "PICCA - Recycled glass carafe 1L"
Recycled glass carafe with cork lid. Capacity: 1L. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4999 |
| Height: | 280mm |
| Material: | Recycled Glass |
| OuterCartonDimension: | 52 x 22 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 22 x 30 cm |
| Width: | 90mm |
Login