PALOMA - Sunglasses with cork arms
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO6231-03
Inventory:
Product information "PALOMA - Sunglasses with cork arms"
Classic and stylish sunglasses with UV400 protection and finished with cork arms. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 45mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | PC |
| OuterCartonDimension: | 60 x 30 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.36 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 30 x 33 cm |
| Width: | 140mm |
Login