PAD - Large recycled paper desk pad
From
€1.14
| Unitprice | €1.14 |
|---|---|
| Net total: | €1.14 |
| Gross total: | €1.36 |
Product number:
A36-MO2084-13
Inventory:
Product information "PAD - Large recycled paper desk pad"
Large recycled paper desk pad with rubber anti-slip base.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4016 1000 |
| Height: | 1mm |
| Length: | 580mm |
| Material: | Rubber |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 12 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.5 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 38 x 12 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 360mm |
Login