ORGANIZER COOL - Foldable car organiser
From
€5.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.95 |
|---|---|
| Net total: | €5.95 |
| Gross total: | €7.08 |
Product number:
A36-MO2956-03
Inventory:
Product information "ORGANIZER COOL - Foldable car organiser"
Foldable car organizer in 600D RPET polyester with 3 compartments of which one cooler compartment.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 600mm |
| Length: | 260mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 36 x 29 x 57 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.51 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 29 x 57 cm |
| Width: | 330mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.