ONMOOD - Pedometer
From
€1.08
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.08 |
|---|---|
| Net total: | €1.08 |
| Gross total: | €1.29 |
Product number:
A36-MO8508-03
Inventory:
Product information "ONMOOD - Pedometer"
Pedometer with clip in ABS casing. With step, distance (miles and kilometres) and calorie counter, 1 cell battery included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9029 1000 |
| Height: | 21mm |
| Length: | 40mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.46 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 34 x 30 cm |
| Width: | 50mm |
Login