NOSAND - Lightweight large beach mat
From
€4.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.26 |
|---|---|
| Net total: | €4.26 |
| Gross total: | €5.07 |
Product number:
A36-MO2882-12
Inventory:
Product information "NOSAND - Lightweight large beach mat"
Lightweight beach mat in 210T polyester measuring 200x210cm. Includes 4 black hooks and a matching drawstring pouch for easy carrying.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6306 9000 |
| Length: | 2000mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 51 x 39 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 39 x 21 cm |
| Width: | 2100mm |
Login