NIRSON - RPET felt glasses case
From
€0.25
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.25 |
|---|---|
| Net total: | €0.25 |
| Gross total: | €0.30 |
Product number:
A36-MO6425-15
Inventory:
Product information "NIRSON - RPET felt glasses case"
RPET felt glasses case.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Length: | 90mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 38 x 30 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.16 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 30 x 36 cm |
| Width: | 180mm |
Login