NAIMA CAP - 5 PANEL HEMP CAP 370 GR/M²
From
€1.96
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.96 |
|---|---|
| Net total: | €1.96 |
| Gross total: | €2.33 |
Product number:
A36-MO6176-07
Inventory:
Product information "NAIMA CAP - 5 PANEL HEMP CAP 370 GR/M²"
5 panel baseball cap in 100% hemp fabric 370 gr/m² with brass clips on adjustable strap closure. 5 stitched eyelets in matching colour. Size 7 1/4.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Hemp |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 140 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.32 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 38 x 45 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 160mm |
Login