MIRROR - Mirror button metal
From
€0.16
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.16 |
|---|---|
| Net total: | €0.16 |
| Gross total: | €0.19 |
Product number:
A36-MO9335-16
Inventory:
Product information "MIRROR - Mirror button metal"
Compact Mirror with paper inlay. Ø5,8 CM. Minimum order quantity 25 pieces. For unprinted orders the item comes unassembled.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7009 9200 |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 30 x 24 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.64 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 24 x 21 cm |
| Width: | 60mm |
Login