MATTY - Cork mouse mat
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO6344-13
Inventory:
Product information "MATTY - Cork mouse mat"
Cork mouse mat. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 3mm |
| Length: | 180mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 53 x 40 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 18.18 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 40 x 36 cm |
| Width: | 220mm |
Login