MARCO RPET - Beanie in RPET polyester
From
€1.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.15 |
|---|---|
| Net total: | €1.15 |
| Gross total: | €1.37 |
Product number:
A36-MO9964-04
Inventory:
Product information "MARCO RPET - Beanie in RPET polyester"
Unisex knitted Beanie hat in soft stretchable RPET polyester.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0090 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 58 x 46 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 240 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.44 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 46 x 40 cm |
| Width: | 200mm |
Login