MARBO - Ergonomic cork mouse mat
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.58 |
|---|---|
| Net total: | €1.58 |
| Gross total: | €1.88 |
Product number:
A36-MO2113-13
Inventory:
Product information "MARBO - Ergonomic cork mouse mat"
Cork ergonomic mouse mat with wrist support. It has an anti-slip rubber base.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 215mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 44 x 25 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.7 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 25 x 52 cm |
| Width: | 200mm |
Login