MACUSA - Sunglasses in RPET
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO6531-22
Inventory:
Product information "MACUSA - Sunglasses in RPET"
Classic and stylish sunglasses in RPET frame with UV400 protection.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004 1091 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 63 x 24 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.14 |
| Outer carton dimensions: | 63 x 24 x 22 cm |
| Width: | 45mm |
Login