LUZCAP - 5 panel LED cotton cap 220gr/m²
From
€3.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.81 |
|---|---|
| Net total: | €3.81 |
| Gross total: | €4.53 |
Product number:
A36-MO2439-03
Inventory:
Product information "LUZCAP - 5 panel LED cotton cap 220gr/m²"
5 LED light 5 panel baseball cap in 220 gr/m² cotton with metal buckle. Including 1 USB charging cable.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Length: | 270mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 70 x 56 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 70 x 56 x 52 cm |
| Width: | 160mm |
Login