LONG BEACH SINGA - 5 Panel baseball cap 260 gr/m
From
€1.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.20 |
|---|---|
| Net total: | €1.20 |
| Gross total: | €1.43 |
Product number:
A36-MO6875-10
Inventory:
Product information "LONG BEACH SINGA - 5 Panel baseball cap 260 gr/m"
5 panel baseball cap in heavy brushed twill cotton 260 gm/m2 with silver steel buckle. 4 embroidered eyelets in matching colour. Size 7 1/4.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 75 x 22 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 75 x 22 x 18 cm |
| Width: | 160mm |
Login