LIPS - Lip balm in cube box
From
€0.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.41 |
|---|---|
| Net total: | €0.41 |
| Gross total: | €0.49 |
Product number:
A36-MO9586-06
Inventory:
Product information "LIPS - Lip balm in cube box"
Ball shaped lip balm presented square ABS box. Dermatologically tested. SPF10. Flavour: Vanilla.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304 9900 |
| Height: | 35mm |
| Length: | 35mm |
| Material: | Wax |
| OuterCartonDimension: | 39 x 20 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.74 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 20 x 42 cm |
| Width: | 35mm |
Login