LIGHTY - Unisex beanie in cotton
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO6645-08
Inventory:
Product information "LIGHTY - Unisex beanie in cotton"
Cotton beanie (95% cotton and 5% spandex) in 190 gr/m².
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0090 |
| Length: | 250mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 51 x 27 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.64 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 27 x 45 cm |
| Width: | 260mm |
Login