LEIS - Sports bag in 600D
From
€7.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.49 |
|---|---|
| Net total: | €7.49 |
| Gross total: | €8.91 |
Product number:
A36-MO8576-03
Inventory:
Product information "LEIS - Sports bag in 600D"
Sports bag in 600D polyester with 2 zippered side compartments and 1 zippered front pocket with earphone eyelet. Detachable and adjustable shoulder strap included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 300mm |
| Length: | 550mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 50 x 39 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 39 x 26 cm |
| Width: | 250mm |
Login