LARGE LOU - Borosilicate bottle 1L
From
€4.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.40 |
|---|---|
| Net total: | €4.40 |
| Gross total: | €5.24 |
Product number:
A36-MO6802-22
Inventory:
Product information "LARGE LOU - Borosilicate bottle 1L"
Large Borosilicate glass bottle with a leak free glass stopper. Presented in a tube box. Capacity: 1 L.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4910 |
| Height: | 260mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 51 x 21 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.16 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 21 x 30 cm |
| Width: | 80mm |
Login