KOKE - Wireless charging pad 10W
From
€2.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.00 |
|---|---|
| Net total: | €2.00 |
| Gross total: | €2.38 |
Product number:
A36-MO6399-13
Inventory:
Product information "KOKE - Wireless charging pad 10W"
Round shape cork wireless charger. Output: DC 9V/1.1A (10W). Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 11mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 41 x 18 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.66 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 18 x 22 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 75mm |
Login