KNOCKING - Barbecue grill
From
€18.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €18.62 |
|---|---|
| Net total: | €18.62 |
| Gross total: | €22.16 |
Product number:
A36-MO8288-03
Inventory:
Product information "KNOCKING - Barbecue grill"
Barbecue. Knock down packing
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7321 1900 |
| Height: | 400mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 65 x 35 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 4 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.9 |
| Outer carton dimensions: | 65 x 35 x 35 cm |
| Weight: | 2000g |
| Width: | 300mm |
Login