KIMBERO - Short drink glass 300 ml
From
€1.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.20 |
|---|---|
| Net total: | €1.20 |
| Gross total: | €1.43 |
Product number:
A36-MO2744-22
Inventory:
Product information "KIMBERO - Short drink glass 300 ml"
Geometric diamond shaped tilted short drink glass. For whisky or other liquors. Capacity: 300ml.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 90mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | Glass |
| OuterCartonDimension: | 51 x 28 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 28 x 23 cm |
| Width: | 95mm |
Login