JARDIN - Trowel shape bottle opener
From
€2.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.35 |
|---|---|
| Net total: | €2.35 |
| Gross total: | €2.80 |
Product number:
A36-MO9811-40
Inventory:
Product information "JARDIN - Trowel shape bottle opener"
Trowel shape bottle opener in wood and stainless steel with string loop.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8201 9000 |
| Length: | 285mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 58 x 33 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.68 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 33 x 33 cm |
| Width: | 80mm |
Login