INDICO BAG - RPET felt weekend bag
From
€5.05
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.05 |
|---|---|
| Net total: | €5.05 |
| Gross total: | €6.01 |
Product number:
A36-MO6457-15
Inventory:
Product information "INDICO BAG - RPET felt weekend bag"
RPET felt sports/fitness or weekend bag with zippered front pocket, canvas handles and detachable adjustable shoulder strap.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 280mm |
| Length: | 500mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 50 x 40 x 50 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.2 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 40 x 50 cm |
| Width: | 240mm |
Login