HUBBAM - Bamboo USB 3 ports hub
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO2143-40
Inventory:
Product information "HUBBAM - Bamboo USB 3 ports hub"
3 port USB-C/A hub in bamboo case. Output: 2 x Type-A and 1 x Type-C. Input:2-in-1 Type-C & Type-A. Cable length: 20 cm.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 8000 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 87mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 48 x 28 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 28 x 14 cm |
| Width: | 40mm |
Login