HONOLULU - EVA beach slippers size L
From
€0.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.83 |
|---|---|
| Net total: | €0.83 |
| Gross total: | €0.99 |
Product number:
A36-MO2588-04
Inventory:
Product information "HONOLULU - EVA beach slippers size L"
Beach slippers in polyethylene sole with pvc strap. 2 sizes available, M fits 36-39 and L fits 40-43.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6402 2000 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | EVA |
| OuterCartonDimension: | 47 x 29 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.92 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 29 x 41 cm |
| Width: | 275mm |
Login