HELP - Emergency blanket in a pouch
From
€0.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A36-MO6726-03
Inventory:
Product information "HELP - Emergency blanket in a pouch"
Emergency blanket in RPET polyester drawcord pouch. Size blanket: 130 x 210 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3920 6219 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 65mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 35 x 30 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.84 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 30 x 27 cm |
| Width: | 110mm |
Login