HAMLIGHT - Multi-tool torch
From
€5.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.46 |
|---|---|
| Net total: | €5.46 |
| Gross total: | €6.50 |
Product number:
A36-MO8901-03
Inventory:
Product information "HAMLIGHT - Multi-tool torch"
Multi-tool with torch, safety hammer and cutter. Includes 9 tool functions. ABS with rubberised finish. 3 light settings with zoom function. 3 AAA batteries not included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 160mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 27 x 27 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.04 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 27 x 34 cm |
| Width: | 38mm |
Login