GROOVY - Desktop wireless charger 15W
From
€10.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.06 |
|---|---|
| Net total: | €10.06 |
| Gross total: | €11.97 |
Product number:
A36-MO6345-40
Inventory:
Product information "GROOVY - Desktop wireless charger 15W"
Bamboo desk organizer and pen holder with 10W wireless charging phone stand. Output: DC 9V/1.1A (15W) for quick charging. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 92mm |
| Length: | 245mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 51 x 31 x 51 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.34 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 31 x 51 cm |
| Width: | 129mm |
Login