GRAZ SET - Recycled stainless steel pens
From
€4.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.14 |
|---|---|
| Net total: | €4.14 |
| Gross total: | €4.93 |
Product number:
A36-MO6795-16
Inventory:
Product information "GRAZ SET - Recycled stainless steel pens"
Recycled stainless steel pen set with ball pen and roller ball. Presented in matching cork box. Blue and black ink respectively. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 39 x 32 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.86 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 32 x 30 cm |
| Width: | 55mm |
Login