GRAZ COLOUR - Push button pen in box
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO2640-02
Inventory:
Product information "GRAZ COLOUR - Push button pen in box"
Push button ball pen in recycled stainless steel barrel. Blue ink. Presented in gift box.
| Colour: | Burgundy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 22mm |
| Length: | 175mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 33 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 33 x 27 cm |
| Width: | 28mm |
Login