GLOP CAP - Baseball cap
From
€0.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.66 |
|---|---|
| Net total: | €0.66 |
| Gross total: | €0.79 |
Product number:
A36-KC1447-10
Inventory:
Product information "GLOP CAP - Baseball cap"
5 panel baseball cap in cotton twill 160 gr/m2 with adjustable plastic snap closure. 2 metal eyelets with matching colour plating. Size 7 1/4.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 150mm |
| Length: | 250mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.16 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 38 x 45 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 160mm |
Login