GLOBE LIGHT - LED globe glass ball
From
€2.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.44 |
|---|---|
| Net total: | €2.44 |
| Gross total: | €2.90 |
Product number:
A36-MO2690-40
Inventory:
Product information "GLOBE LIGHT - LED globe glass ball"
Glass globe ball with LED light (100 lumens) on a rubber wood base. Includes a USB charging cable (90 cm). FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9405 2150 |
| Height: | 59mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | Glass |
| OuterCartonDimension: | 37 x 23 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 23 x 16 cm |
| Width: | 59mm |
Login