FUNFAN - Manual fan flag design
From
€0.28
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.28 |
|---|---|
| Net total: | €0.28 |
| Gross total: | €0.33 |
Product number:
A36-MO2244-03
Inventory:
Product information "FUNFAN - Manual fan flag design"
Manual hand fan in bamboo with flag design on paper fabric.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4823 9085 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 31 x 22 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 22 x 23 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 24mm |
Login