FUNBALL - Rubber bouncing ball
From
€0.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A36-MO2931-10
Inventory:
Product information "FUNBALL - Rubber bouncing ball"
Rubber bouncing ball.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9506 6990 |
| Length: | 60mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 37 x 37 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 240 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.96 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 37 x 42 cm |
| Width: | 10mm |
Login