FLOPPY - Recycled paper mouse mat
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO6969-13
Inventory:
Product information "FLOPPY - Recycled paper mouse mat"
Recycled paper mouse mat with rubber anti-slip base.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4016 1000 |
| Height: | 1mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | Rubber |
| OuterCartonDimension: | 41 x 25 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.4 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 25 x 30 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 180mm |
Login