FLIP - 2 in 1 foldable charger 15W
From
€4.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.06 |
|---|---|
| Net total: | €4.06 |
| Gross total: | €4.83 |
Product number:
A36-MO2445-06
Inventory:
Product information "FLIP - 2 in 1 foldable charger 15W"
2 in 1 foldable charging station in ABS. It includes a wireless charger 15W and smartwatch charger (Apple®only).
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 18mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 38 x 11 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.9 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 11 x 20 cm |
| Width: | 95mm |
Login