FLECAR - 15W magnetic car charger
From
€5.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.90 |
|---|---|
| Net total: | €5.90 |
| Gross total: | €7.02 |
Product number:
A36-MO2686-03
Inventory:
Product information "FLECAR - 15W magnetic car charger"
Flexible car mount magnetic wireless charger 15W with phone holder and hook and loop mount. Compatible with iPhone® 12 and newer. Including additional magnetic metal ring to support charging of other non-magnetic wireless chargeable phones.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 32 x 24 cm |
| Width: | 14mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.