FLAKE MAG - Magnetic wireless charger 10W
From
€2.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.75 |
|---|---|
| Net total: | €2.75 |
| Gross total: | €3.27 |
Product number:
A36-MO6253-03
Inventory:
Product information "FLAKE MAG - Magnetic wireless charger 10W"
Magnetic wireless charger in ABS. Output: DC 9V/1.1A (10W) for quick charging. Including additional magnetic metal ring to support charging of other non-magnetic wireless chargeable phones.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 4mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 13 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.64 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 38 x 13 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 59mm |
Login