FLAKE CHARGER - Wireless charger 5W
From
€2.18
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.18 |
|---|---|
| Net total: | €2.18 |
| Gross total: | €2.59 |
Product number:
A36-MO9652-06
Inventory:
Product information "FLAKE CHARGER - Wireless charger 5W"
Wireless charger. Connect device to your computer, place smartphone on device to commence charging. Output: DC5V/1A (5W).
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 8mm |
| Material: | ABS-PC |
| OuterCartonDimension: | 46 x 37 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.7 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 37 x 20 cm |
| Width: | 70mm |
Login